Wycieczka do Parku trampolin „STACJA GRAWITACJA”

15 czerwca 2023r. uczniowie klasy VII pojechali na wycieczkę klasową do Parku trampolin „STACJA GRAWITACJA” w Częstochowie. Celem naszej wycieczki było wyrabianie aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwijanie zainteresowania sportem oraz integracja zespołu klasowego. Po krótkim instruktażu i profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczniowie rozpoczęli sportowe szaleństwa. Uczniowie mogli korzystać z parku trampolin, parku linowego, ścianki wspinaczkowej. Dużym zainteresowaniem cieszyło się boisko do gry w koszykówkę lub siatkówkę na trampolinach. Do dyspozycji mieli również ogromną strefę open jump oraz tor NINJA, który składa się z 20 przeszkód o różnym poziomie trudności. Miejsce to jest doskonałe do sprawdzenia swoich umiejętności jak również pole treningowe do ich nabycia. W przerwie zabawy uczniowie skorzystali z kawiarenki, gdzie skosztowali lodów, deserów oraz lemoniady Co ważne podczas tej wycieczki oprócz poprawy kondycji, zwiększenia koordynacji ruchowej, sprawdzenia swojej siły i wytrzymałości koledzy i koleżanki uczyli się odpowiedzialności za pozostałych uczestników poprzez wzajemną asekurację. Po zakończonej zabawie w STACJI GRAWITACJA klasa odwiedziła restaurację McDonald’s, gdzie siódmoklasiści zamówili ulubione przekąski.