Jesteśmy dumni z osiągnięć młodego zapaśnika z naszej szkoły. Szymon Wilk młodzik klubu ZKS Radomsko, wywalczył I miejsce w kategorii wagowej 62 kg na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w stylu klasycznym w Zamościu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zapaśniczej macie.

Opracowanie Agnieszka Rakowska

Antonina Zielińska uczennica klasy VI wywalczyła I miejsce z wynikiem 173 pkt w zawodach strzeleckich Puchar Jesieni 2021 VII Runda Pucharu Województwa Łódzkiego w konkurencji ppn 20 dziewcząt. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opracowanie Danuta Kaczmarczyk

Do grona uczniów odnoszących liczne sukcesy poza szkołą dołączyła uczennica kl. VII Hanna Dratwa reprezentująca Studio Taneczne Etiuda. Cieszymy się z medalowych miejsc w kategorii tańca towarzyskiego, kombinacji standardu i latino. Gratulujemy i życzymy wspaniałych tanecznych osiągnięć!

Opracowanie Agnieszka Rakowska

Maja Antczak oraz Pola Antczak to dziewczęta (siostry), których pasją jest muzyka. W ostatnim czasie otrzymały wyróżnienie w – organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz w Radomsku – Festiwalu Muzyki Kameralnej.  Gratulacje!

Opracowanie Michał Wolski