Wkrótce notatka…

10.12.2022 r. uczennica naszej szkoły Zuzanna Bogacz zajęła 2. miejsce w swojej kategorii wagowej (rocznik 2014/2015/2016) w Zapaśniczym Turnieju Dzieci Moszczenica. Trenerem Zuzanny jest Pan Konrad Terka z Wrestling Academy Radomsko. Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów.

3 grudnia 2022 r. uczeń naszej szkoły Ksawery Miler wziął udział w biegu na 750 metrów podczas „Biegu Szansa na 5”. Zajął w nim I miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dwaj uczniowie naszej szkoły: Hubert Krupski i Ksawery Miler (kolejność alfabetyczna) uczęszczają na treningi organizowane przez Radomszczańską Akademię Piłkarską. Treningi, ale przede wszystkim sportowa rywalizacja podczas licznych turniejów piłkarskich, w których chłopcy biorą udział sprawiają im ogromną frajdę. Być może kiedyś będziemy mogli podziwiać uczniów PSP nr 5 w Radomsku na wielkich imprezach piłkarskich i największych stadionach świata! Tego Wam – Chłopcy – wszyscy życzymy! Zapraszamy na stronę RAP Radomsko: RAP Radomsko – Radomszczańska Akademia Piłkarska (rap-radomsko.pl)

I miejsce w XV Międzynarodowym Memoriale Jana Czai i Jana Adamaszka w zapasach w stylu klasycznym.
Zwycięstwo w kategorii Młodzik zdobył uczeń VII klasy Fabian Maruf-Araibi.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jesteśmy dumni z osiągnięć młodego zapaśnika z naszej szkoły. Szymon Wilk młodzik klubu ZKS Radomsko, wywalczył I miejsce w kategorii wagowej 62 kg na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w stylu klasycznym w Zamościu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zapaśniczej macie.

Opracowanie Agnieszka Rakowska

Antonina Zielińska uczennica klasy VI wywalczyła I miejsce z wynikiem 173 pkt w zawodach strzeleckich Puchar Jesieni 2021 VII Runda Pucharu Województwa Łódzkiego w konkurencji ppn 20 dziewcząt. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opracowanie Danuta Kaczmarczyk

Do grona uczniów odnoszących liczne sukcesy poza szkołą dołączyła uczennica kl. VII Hanna Dratwa reprezentująca Studio Taneczne Etiuda. Cieszymy się z medalowych miejsc w kategorii tańca towarzyskiego, kombinacji standardu i latino. Gratulujemy i życzymy wspaniałych tanecznych osiągnięć!

Opracowanie Agnieszka Rakowska

Maja Antczak oraz Pola Antczak to dziewczęta (siostry), których pasją jest muzyka. W ostatnim czasie otrzymały wyróżnienie w – organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz w Radomsku – Festiwalu Muzyki Kameralnej.  Gratulacje!

Opracowanie Michał Wolski