14 października 2020 r. w naszej szkole odbyły się oficjalne obchody Jubileuszu naszej placówki. Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej uroczystości.

Z okazji Jubileuszu odświeżyliśmy naszą szkolną pieśń. Nagrania Hymnu Szkoły dokonano 9 października 2020 r. w szkolnej bibliotece. Pieśń zaśpiewały uczennice klasy VIII: Oliwia Jasitczak i Magdalena Gębicz oraz nasza absolwentka Agnieszka Twardowska.

14 października nasza absolwentka (z roku 2020) Agnieszka Twardowska nagrała piosenkę pt. „Piątka” ma „pięćdziesiątkę”. Mamy przyjemność zamieścić na naszej stronie link do klipu, który powstał – z okazji Jubileuszu szkoły – do tej piosenki.

„Historia szkoły”

„Szkoła w obiektywie”

Galeria fotografii z przebiegu uroczystości

Galeria fotografii wykonanych po uroczystości

Galeria archiwalna nr 1

Galeria archiwalna nr 2

Galeria archiwalna nr 3

13.10.2020 r. podsumowano konkurs plastyczny „Śladami Mikołaja Kopernika„. Najciekawsze prace plastyczne zaprezentowano na wystawie. Wśród wyróżnionych prac znalazła się również praca uczennicy klasy czwartej Mai Antczak – jest to gra planszowa. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy.