VII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas II „Książka mój przyjaciel”

Dnia 28.03.2023 r. w naszej szkole odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania ,,Książka mój przyjaciel” dla klas II. Uczniowie z dziewięciu szkół mieli okazję zaprezentować swoje ulubione książki i autorów. Poziom konkursu i umiejętności uczestników były bardzo wysokie o czym świadczy liczba nagrodzonych przedstawiona poniżej.

Lista laureatów

VII Konkursu Pięknego Czytania ,,Książka mój przyjaciel”

dla uczniów klas II szkoły podstawowej

Grzywacz Antoni PSP Nr 8

Kowalczyk Aleksandra PSP nr 1

Masłowska Maria PSP Nr 3

Stajkowski Olaf PSP Nr 7

Nowak Lena PSP Nr 2

Starczyk Hanna PSP Nr 5

Kubik Bartosz PSP Nr 1

Wlaźlak Igor PSP Nr 4

Barczewska Hanna PSP Nr 9

Szymczak Piotr PSP Nr 10

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że książka i czytanie cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie uczniów do konkursu. Organizatorami konkursu były panie: A. Spałka, M. Olczyk, O. Kowalska.