Talent Show

W piątkowy poranek 10 marca w szkole odbyła się uroczystość mająca na celu uczczenie pamięci Mikołaja Kopernika, naszego patrona, człowieka wielu talentów oraz zaprezentowanie przez uczniów swoich zdolności, umiejętności i pasji. Podczas pokazu, ph. „Bądź jak Kopernik, sięgaj gwiazd” „wysypał się nam worek talentów”. Do udziału zgłosiło się 34 uczestników w różnorodnych prezentacjach. Scena nie szczędziła nam emocji. Pojawili się na niej tancerze, sportowcy, malarze, dziewiarki, wytwórczynie świec, biżuterii, zabawek z wełny czesankowej, kartek okolicznościowych metodą quillingu oraz mistrz w układaniu kostki Rubika. Wspaniała publiczność reagowała bardzo żywiołowo, dopingowała i wspierała młodych artystów, doceniając ich niezwykłe talenty i odwagę.
Miejmy nadzieję, że Dzień Odkrywania Talentów stanie się w naszej szkole tradycją i za rok, znów będziemy mogli podziwiać uzdolnionych uczniów, bowiem w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odkryć, a potem starannie pielęgnować…