Podziękowania dla Rodziców

Podsumowując rok szkolny 2022/2023, pragnę podziękować za pomoc w odnowieniu pracowni matematycznej wszystkim Rodzicom, a w szczególności:

1. Państwu Kamili i Pawłowi Jończykom za wymianę wszystkich blatów ławek.

2. Państwu Anecie i Adamowi Olczykom za biurko i listwy ścienne w kolorze ławek.

3. Państwu Marzenie i Łukaszowi Doboszom za wykonanie ściennych tablic matematycznych

4. Pani Angelice Grabarczyk, państwu Magdalenie i Radosławowi Górom, państwu Ewie i

Arkadiuszowi Grzywnom za materiały do produkcji mebli i ich wykonanie.

5. Wszystkim Rodzicom za dobrowolne wpłaty na rzecz pracowni matematycznej, za które

zostało zakupionych 12 krzeseł.

Dzięki Państwa zaangażowaniu sala zyskała nowe wyposażenie, a co za tym idzie przyjemne miejsce do nauki i spędzania czas.

Uczniów prosimy, aby szanowali to, co im zostało dane.

Dziękuję również Rodzicom za pomoc dzieciom w wykonaniu projektów z fizyki „Łączenie obwodów elektrycznych” jak i z matematyki „Kopernikowskie latawce matematyczne”. Wykonując te projekty, włączyliśmy się w obchody Roku Mikołaja Kopernika, który jest patronem naszej szkoły. Nasze latawce upiększyły szkołę i plac szkolny podczas szkolnej IX Kopernikiady.

Za okazaną pomoc dziękuje Państwu nauczyciel matematyki i fizyki Iwona Ociepa