Kacper Smolarek z tytułem LAUREATA!

Pragniemy gorąco poinformować, że w dniu 17.05.23 r. w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego nasz uczeń Kacper Smolarek (kl. VIII) odebrał z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty zaświadczenie i gratulacje.

Tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki uzyskało 28. uczniów, a tytuł finalisty 69. uczniów. Wśród Laureatów tego przedmiotu znalazł się Kacper Smolarek uczeń naszej szkoły uzyskując 83 na 100 możliwych do zdobycia punktów i – tym samym – zajął V miejsce w województwie łódzkim. Kacper na koniec roku szkolnego otrzyma ocenę celującą z matematyki, zyskuje z egzaminu ósmoklasisty z matematyki 100% . Dodatkowo ma pierwszeństwo w wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Opiekunem Kacpra jest Pani Iwona Ociepa.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.