Dzień Edukacji Narodowej’2022

13 października 2022 r. w naszej szkole upłynął „NA WESOŁO„. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy VIII i VI przygotowali skecz, w którym z przymrużeniem oka przedstawili los nauczyciela. Dziewczęta z grupy tanecznej brawurowo wykonały swój popisowy układ. Następnie scena należała do grupy przedszkolnej. Dzieci pięknie zaprezentowały swoją gotowość do uroczystego Pasowania na Przedszkolaka. Podsumowano również: obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, Konkurs na najciekawszą jesienną dekorację klasy, quiz „Ta twarz wygląda znajomo” oraz nagrodzono zwycięzców Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania. Zwieńczeniem dzisiejszej uroczystości były zawody sportowe „Nauczyciele vs uczniowie”, w których zawodnicy wykazali się niezwykłym duchem walki, a kadra ujawniła talenty, o które nie była podejrzewana. Emocji było co niemiara! Zapraszamy na fotorelację i filmy.

Poniżej linki do filmów:

Pasowanie na Przedszkolaka:

Popis tańca w wykonaniu dziewcząt ze szkolnego kółka tanecznego:

Zawody sportowe „Nauczyciele vs Uczniowie”: