Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. uroczystą Akademią i występem artystycznym uczniów klasy VIII zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Tegorocznymi absolwentami naszej szkoły zostali wychowankowie Pani Jolanty Ostojskiej i Pana Damiana Proszowskiego. W klasach I-III wychowawczynią tej klasy była Pani Anna Rudek. W trakcie Akademii odbyło się ślubowanie absolwentów, szkolni prymusi otrzymali z rąk Pani Dyrektor Danuty Kaczmarczyk nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, wręczono inne nagrody, m.in. za osiągnięcia sportowe. Na zakończenie klasa VIII zaprezentowała krótki, zabawny występ artystyczny, po czym wszystkie klasy udały wraz z wychowawcami do swoich klas. Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom życzymy spokojnego i pogodnego „urlopu od nauki”!

Opracowanie: Michał Wolski, Danuta Kaczmarczyk