Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu uczniów, nauczycieli i rodziców. Oznacza ono zakończenie kolejnego etapu edukacji, czas podsumowań, ocen oraz przygotowań do wakacji. W tym roku odbyło się wraz z oficjalnym otwarciem projektów zrealizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok: Wielofunkcyjnego boiska – „Sportowa Piątka” i „Sportowego Skweru”.
Uroczystość zakończenia szkoły 2023/2024 odbyła się 21 czerwca 2024 r. i rozpoczęła się od wręczenia świadectw z wyróżnieniem, nagród i podziękowań dla uczniów i rodziców. Pani Dyrektor wygłosiła przemówienie, podsumowując miniony rok szkolny, dziękując za współpracę i życząc udanych wakacji.
Zakończenie roku szkolnego to również czas pożegnań. Uczniowie klasy ósmej kończący szkołę podstawową, przygotowali wzruszającą akademię, której motywem przewodnim stały się słowa Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza …”. Akademia wywołała wzruszenie i w wielu oczach zakręciła się łezka, ale warto pamiętać, że „każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”. Była to również okazja do zrobienia wspólnych zdjęć z kolegami, nauczycielami i wychowawcami, które staną się pamiątką na lata.
Zakończenie roku szkolnego to radosny moment, który warto celebrować, ciesząc się z osiągnięć i planując przyszłe działania.
ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.